Topkapı Okulları
Ayrıcalıklarımız Sayfası

Tam Gün Eğitim

Okulumuzda tam gün eğitim verilmektedir. Eğitim verimli saatlerde uygulanır. Dersler 08.45’ te başlar ve 16.30’ da biter. Okulumuzda tam gün eğitim verilmesinin sebebi öğrencilerimizin zamanlarını daha dolu daha verimli geçirmelerini sağlamaktır.

24 Kişilik Sınıflar

Topkapı Teknoloji Kolejleri’nde öğrencilerimize sağladığımız sınıflarda en fazla 24 öğrenci ile eğitim vermekteyiz. Sınıflarımız gelişen dünyanın teknolojileri ile donatılmış ve aynı zamanda ergonomik ve konfor içerisinde eğitim olanağı sunmaktayız.

Kendi Tercihinle Yerleş

Topkapı Teknoloji Kolejleri’nde yasa koyucuların belirlemiş olduğu merkezi yerleştirme sistemi ile değil, ‘‘Okula Kabul’’ testi yapılarak, puan ve ikametgah şartı aranmadan okullarımıza öğrencilerimizi kabul etmekteyiz.

İşin de hazır, sermayen de

Topkapı Teknoloji Kolejleri ile KOSGEB arasında yapılan iş birlikle okullarımızdan mezun öğrenciler 50.000TL hibe ve 100.000TL faizsiz kredi kullanarak kendi işletmelerini kurabilirler

10. Sınıftan itibaren SSK bizden

10. sınıftan itibaren öğrencilerimizin sigortasını başlatıyoruz. Geleceğini bugünden itibaren garanti altına alıyoruz.

Staj İmkanı

Türkiye’nin önde gelen firmaların da staj imkanı sunuyoruz. Öğrencilerimiz staj sonrasında ise bu firmalarda çalışma fırsatı yakalıyorlar. Geleceğe kendinden emin bireyler yetiştiriyoruz.

Son teknolojik atölyeler

Geleceğin teknolojileri ile donatılmış,sanayi ile entegre olmuş son teknolojik atölyelerde üretmeyi öğretiyoruz.

İSG kültürü sahibi bireyler

Okulumuz ilk defa Ortak Sağlık Güvenlik Birimi bünyesinde hizmet veren iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri ile birlikte çalışarak meslek liselerindeiş güvenliği kültürü benimseyen ve uygulayan bireyler yetiştirmektedir.