Topkapı Okulları
Kariyer Merkezi
Ögrenci ve mezunlarına iş dünyasına hazırlama, kariyer planlamasında yardımcı olma, mesleğini severek yapan mutlu ve donanımlı bireyler yetiştirmeyi planlıyoruz.
Kariyer Merkezi Ne İş Yapar?

Genellikle sanayi firmalarının katılımları ile oluşturulan bir havuzda öğrencilerimizin lise son sınıf zorunlu staj eğitimlerinin profesyonel anlamda takibi, mezunlarımızın kariyer planlamalarına destek ve ülkemizin lokomotifi olacağına inandığımız sanayi firmalarının donanımlı öğrencilere ulaşabilmesini kolaylaştırmak amaçlı bir insan kaynakları hizmetimiz bulunuyor.

Kariyer Merkezimizin Faaliyetleri

Bu aşamada bütünsel ve tamamlayıcı bakış açımızın gereği olarak kurumumuzda eğitim faaliyetleri devam eden öğrencilerimizin de mezun olmuş öğrencilerimizin de www.osbeleman.net web sitesi aracılığı ile işçi arayan isteyen her firmanın kayıt oluşturup ücretsiz iş ilanı verebildikleri bir portalda buluşmalarını sağlıyoruz.

Eğitimde İş Birlikteliklerimiz

Türk-Alman Üniversitesi Çalışmalarımız

Türk-Alman Üniversitesi ile 2017 senesi içerisinde gerçekleştirdiğimiz anlaşma doğrultusunda Endüstri ve Mekatronik Mühendisliği öğrencilerinin yaz dönemi zorunlu staj uygulaması Makine Teknolojileri bölümümüzün altyapı imkanları ile başlayan ve eğitimin tüm alanlarında geliştirmeyi planladığımız çeşitli iş birlikteliklerimiz olacak.