Topkapı Okulları
Kurucudan Mesaj

Saygıdeğer Veliler,
Sevgili Öğrenciler,

Topkapı Okulları olarak, eğitim sektöründe 2005 yılından beri hizmet vermekteyiz, butecrübemizi de kullanarak öğrencilerimizin kişisel potansiyelleri ni ve yeteneklerini geliştirmeye imkan sağlayan her yaş grubuna hitap eden okullarımız ile hizmetinizdeyiz.

Gençlerin geleceğini biçimlendiren önemli süreçlerden biri okul seçimidir Biz geleceğe güven ile bakan bir nesil hedefliyoruz. Çocuğunuzun kendini bir çok alanda geliştirdiği, özgüven duygusu gelişmiş , kendini mutlu hissettiği, spor ve sanatsal faaliyetlerini gerçekleştirebildiği bir ortamda, değerlerini koruyan ülkesine ve çevresine karşı görev ve sorumluluk bilincinde olan.

Öyle ki; biz geleceğin önce hayal kurmakla başladığına inan kurduğu hayali idealize edip planlayan, projelendiren ve bunun için mücadele eden gençler yetiştirmeyi ilke edindik. Her insanın iki eğitimi vardır: Biri başkalarından aldığı, öteki ve daha önemlisi ise kendi kendine verdiğidir. Biz bu aşamada hem donanımlı bireyler yetiştiriyoruz, hem de bireyin kendine katkı sağlamasını hedefliyoruz. Aldığımız bu güzel sorumluluğun, yeni başlangıçların heyecanı ve mutluluğu ile hepinizi kucaklıyorum.

Aldığımız bu güzel sorumluluğu hakkıyla yapacağımızdan hiç şüphemiz yok. Çıktığınız bu yolda Topkapı Okulları olarak size öncülük ve ışık tutmak istiyoruz. Okulumuzu merak eden tüm öğrenci ve onların değerli ailelerine kapımız sonuna kadar açıktır. Bize her zaman ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Eğitime değer veren tüm insanları saygıyla selamlıyorum. Hep beraber eğitim çatısında toplanıp kaliteli bireyler yetiştirmek dileğiyle.

Tahir Fırat Şuekinci